Ana Sayfa › Genel Cerrahi › Çankaya › Prof. Dr. Bahadır Ege
Prof. Dr. Bahadır Ege
Hakkında
Prof. Dr. Bahadır Ege, Çankaya, Ankara bölgesinde Genel Cerrahi olarak hizmet vermektedir.
🩺 Hizmetler
Henüz bir hizmet eklenmedi.
📍 Adres
Prof. Dr. Bahadır Ege Muayenehanesi
Kızılırmak Mah. 1443. Sok.No: 25 1071 Plaza Kat:16 No:113 Çukurambar, Çankaya, Ankara 06510
Çankaya, Ankara
Haritayı büyütBu adres için online randevu takvimi mevcut değil
🛡️ Sigortalar
Sağlık sigortası anlaşma bilgisi bulunmamaktadır.
❓ Sıkça Sorulan Sorular
Prof. Dr. Bahadır Ege isimli uzmanın ana uzmanlık alanları nelerdir?
Prof. Dr. Bahadır Ege, Genel Cerrahi.
Prof. Dr. Bahadır Ege adresi nerede?
Prof. Dr. Bahadır Ege / Prof. Dr. Bahadır Ege Muayenehanesi, Kızılırmak Mah. 1443. Sok.No: 25 1071 Plaza Kat:16 No:113 Çukurambar, Çankaya, Ankara 06510 adresinde, Çankaya, Ankara bölgesinde hizmet vermektedir.
Adresine gitmek zorunda kalmadan Prof. Dr. Bahadır Ege isimli uzmanla online görüşebilir miyim?
Bu bilgi doktorun tercihine göre değişir; online görüşme imkanı varsa profil sayfasındaki randevu/iletişim alanından öğrenebilir ve talepte bulunabilirsiniz.
Prof. Dr. Bahadır Ege isimli uzmandan nasıl randevu alabilirim?
Profil sayfasındaki "Randevu Al" formunu doldurarak ya da (varsa) telefon/WhatsApp üzerinden doğrudan iletişime geçerek randevu talebinde bulunabilirsiniz.
💬 Hasta Yorumları
Bu doktor hakkında henüz yorum yok — ilk yorumu sen bırak.
Tüm yorumları gör / yorum yaz →Randevu Al
İlgili aramalar
Yakındaki ilçelerde de arayın